ČMKOS se v loňském roce stala partnerem Českých sportovních her, kterých se úspěšně zúčastnila i řada odborářů. V partnerství této akce proto ČMKOS pokračuje i v letošním ročníku, který se – tentokráte v rámci vyhlášení Prahy za Evropské hlavní město sportu 2016 - uskuteční v Praze v termínu od 7. do 9. září 2016.  Po loňském úspěchu vyzývá ČMKOS prostřednictvím odborových svazů členy odborů k účasti na letošní akci, o které se více dozvíte na přiložené prezentaci.

Pokud nebudete chtít přímo soutěžit, můžete využít zajímavý doprovodný program, který je zaměřený na zdravý životní styl (možnost diskuse s odborníky na zdravou výživu a stravovací návyky, doporučená cvičení zejména pro sedavá zaměstnání, masáže, Jóga, Pilates apod.). Nezapomíná se ani na děti, pro které je rovněž připraven kvalitně zajištěný speciální doprovodný program.

Organizátoři připomínají, že se na staré latinské přísloví „Ve zdravém těle zdravý duch“ v posledních letech u nás až příliš rychle zapomíná a proto je tato nabídka určena všem, kteří uvítají tuto příležitost alespoň na chvíli změnit dosavadní svůj nezdravý a pohodlný způsob života.

Na akci, kterou doporučujeme hlavně našim členům se sedavým zaměstnáním, vás tímto srdečně zveme!